Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

У Києві стартувала соціальна рекламна кампанія «Роздільне сміття – спокійне життя»

01.08.2011

У Києві стартувала соціальна рекламна кампанія щодо популяризації роздільного збору сміття. 

Її автори вдалися до іронічної ідеї «розлучення» сміття. Ідея полягає в тому, що після тривалого часу життя разом відходам набридли постійні конфлікти одне з одним і вони вирішують розлучитися та розпочати нове життя в різних контейнерах. На лайтбордах красуються веселі написи «В різних баках нам буде краще», «Ми надто різні щоб бути разом…», «Я почуваюся не в своєму боці. Вибач, все скінчено...». 

Зовнішня реклама розміщена в рамках інформаційно-просвітницької роботи популяризації роздільного збору сміття від Державного підприємства«Укрекоресурси». Креатив розробляло креативне агентство PRANA.

Ідея кампанії була відібрана через Біржу соціальної реклами. Слоган соціальної реклами «Роздільне сміття-спокійне життя!». Рекламна компанія повинна спонукати людей до активних дій та сортування сміття. 

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.