Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Уряд затвердив зміни до Статуту ДП «Укрекоресурси»

21.12.2011

Кабінет Міністрів України вніс змінидо Статуту Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною.  

Про це йдеться в постанові № 1305від 12 грудня 2011 року. 

Згідно зі змінами, Державне підприємство з питань поводження з відходами як вторинною сировиною отримало змогу організовувати та проводити конкурси на виконання інвестиційних проектів, спрямованих на розвиток систем збирання, заготівлі та утилізації використаної тари (упаковки), а також інших відходів.  

Крім того, постановою передбачено, погодження у Наглядової ради Підприємства річного плану закупівель.

 

Державне підприємство "Укрекоресурси" є офіційним суб'єктом господарської діяльності, який визначив Кабінетом міністрів України для забезпечення організації системи збору, заготівлі і утилізації використаної тари і пакувальних матеріалів.

 

Підприємство на загальнодержавному рівні організує систему збору, заготівлі і утилізації відходів і реалізує державну політику у сфері поводження з відходами та створення загальнодержавної системи роздільного збору.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.