Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Вітання Євгена Романенко працівникам торгівлі

23.07.2010

Щиро вітаю з професійним святом — Днем працівників торгівлі.

Ваша професія вимагає великих зусиль і відданості обраній справі, адже послугами працівників торгівлі щодня користуються десятки мільйонів людей в Україні. Вони розраховують на ваш професіоналізм, якість і культуру праці.

На сьогодні перед працівниками галузі стоять нові відповідальні завдання, пов'язані із зростанням товарообігу, посиленням контролю за якістю товарів та покращенням торговельного обслуговування споживачів. Створення цивілізованої торговельної інфраструктури, формування мережі сучасних об'єктів торгівлі, адаптованих до світових стандартів, активно сприятимуть зміцненню економічного потенціалу нашої держави.

Упевнений, що ці завдання цілком під силу людям, які обрали справою свого життя таку нелегку, але дуже почесну і відповідальну професію.

Успіхів вам на цьому шляху, щастя і добра вам і вашим родинам.

            Євген Романенко
Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.