Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко розповів газеті «Вечірній Київ» про реконструкцію Контрактової площі

11.06.2010

Проект перетворення історичного Подолу на туристичне «Старе місто» буде розроблено нинішнього року. Ініційований Подільською райдержадміністрацією, він передбачатиме реконструкцію Андріївського узвозу, вулиць Сагайдачного, Верхнього і Нижнього Валів.

- На цих лініях - Поштова, Набережна, Андріївський узвіз, Вали, - пояснив голова Подільського району Євген Романенко, – ми плануємо зробити історико-архітектурний заповідник, який приваблюватиме туристів. На це буде виділено бюджетні кошти. Попередньо йдеться про суму в 15-20 мільйонів гривень. Проект розробимо в поточному році, а з будівельними роботами будемо вирішувати всі питання вже з року наступного.

За інформацією пана Романенка, в планах району також реставрація всіх існуючих будинків на Контрактовій площі і відтворення Міської ратуші, яка згоріла у 1811 році.

- Крім того, - сказав районний голова, - концепція передбачає завершення будівництва комплексу шотландського архітектора Вільяма Гесте. Відомо, що архітектор задумував не лише Контрактовий будинок, а й велику прибудову до нього у бік нинішньої станції метро і скверу. Також на Контрактовій площі з'явиться новий монумент засновникові Києво-Могилянської академії Петрові Могилі.

Щодо нинішнього напівстихійного ринку на Контрактовій, то за твердженням пана Романенка його буде прибрано. Така сама доля чекає на всі торговельні кіоски, які в зв‘язку з реконструкцією площі буде демонтовано.

Пан Романенко також зазначив, що через чималий обсяг запланованих робіт для повноцінного втілення у життя вказаного проекту необхідно залучати додаткові кошти з міського та державного бюджетів.

- На Контрактовій площі, – зазначив голова Подільського району, - є майно, що належить районові, місту, фізичним і юридичним особам. Відповідно, будемо зобов'язувати всіх власників будинків, об'єктів приводити їх до належного стану. Тут буде одне з найбільш привабливих місць в Україні.

Еміль Крупник, «Вечірній Київ»

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.