Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Поділ обновлять, а Контрактову площу повернуть у 19 століття

11.06.2010

У 2010 році керівництво Подільського району столиці має намір розробити проект реконструкції Андріївського узвозу, вулиць Сагайдачного, Верхнього і Нижнього Валів, перетворивши цю частину Києва на "старе місто".

Про це під час телефонної лінії у "Комсомольській правді" заявив голова Подільського району Євген Романенко.

"Ми хочемо по цих лініях - Поштова, Набережна, Андріївський спуск, Вали - зробити так зване "старе місто". На це плануємо виділити бюджетні гроші. Попередньо мова йде про суму в 15-20 мільйонів гривень. По будівельних роботах будемо вирішувати всі питання вже з наступного року". - сказав районний голова.

Він додав, що для того, щоб втілити всі задуми, треба обов'язково залучити додаткові кошти з міського та державного бюджетів, тому що обсяг робіт дуже великий.

"Крім цього, там є майно, що належить районові, місту, фізичним і юридичним особам. Відповідно, будемо зобов'язувати усіх власників будинків, об'єктів приводити них у належний стан. Це буде одне з найбільш туристичних і привабливих місць в Україні", - сказав Романенко.

Він також нагадав, що на Контрактовій площі планується реставрація всіх існуючих будинків і відтворення Міської ратуші, яка згоріла у 1811 році.

"Крім того, концепція передбачає будівництво комплексу шотландського архітектора Вільяма Гесте. Відомо, що архітектор задумував не тільки Контрактовий будинок, але і велику прибудову до нього убік нинішньої станції метро і скверу. Також на Контрактовій площі з'явиться новий монумент засновникові Києво-Могилянської академії Петрові Могилі", - сказав Романенко.

Голова Подільського району наголосив, що у зв'язку з будівництвом на площі планується прибрати всі кіоски.

За матеріалами Української правди

Постійна адреса публікації: http://kiev.pravda.com.ua/news/4c10aa8182722/

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.