Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» придбають близько 1200 контейнерів для роздільного збору відходів

22.12.2011

Державне підприємство «Укрекоресурси» уклали угоди з підприємствами, на закупівлю близько 1200 контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів. 

«Укрекоресурси» для здійснення належного збору відходів на всій території країни обрали компанії, які мали досвід роботи у галузі поводження з відходами та відповідну матеріально-технічну базу.

«З метою впровадження системи роздільного збирання відходів ці контейнери будуть передані у регіони країни», - зазначив директор підприємства Євген Романенко.

Держане підприємство "Укрекоресурси" - єдине уповноважене підприємство, що відповідає за побудову на загальнодержавному рівні системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини, а також за організацію системи роздільного збору побутових відходів, як невід'ємної частини системи поводження з відходами.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.