Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів

19.01.2012

З метою здійснення належного збору твердих побутових відходів ДП «Укрекоресурси» уклали угоду на закупівлю контейнерів з Кременчуцьким учбово-виробничим підприємством Українського товариства сліпих. 

Державне підприємство «Укрекоресурси» для здійснення належного збору відходів на всій території країни обрали підприємство,  яке має досвід роботи у галузі поводження з відходами та відповідну матеріально-технічну базу.

«Для виробництва контейнерів Кременчуцьке підприємство використовує технологію заводу «Ампер». Контейнери виготовляються з оцинкованих листів, які потім склеплюють», - розповів директор  Кременчуцького УВП УТОС Юрій Гришин.

Державне підприємство "Укрекоресурси"- єдине уповноважене підприємство, що відповідає за побудову на загальнодержавному рівні системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини, а також за організацію системи роздільного збору побутових відходів, як невід'ємної частини системи поводження з відходам.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.