Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів

13.01.2012

Найближчим часом в Голосіївському районі  столиці встановлять нові сітчасті контейнери для роздільного збору твердих побутових відходів. 

Державне підприємство «Укрекоресурси» підписали меморандум про співробітництво з ТОВ «ЛІКО-ЖИТЛОСЕРВІС». В рамках меморандуму передбачається встановлення вспеціально відведених місцях біля житлових будинків контейнерів для роздільногозбору відходів, своєчасне їх транспортування спеціальним транспортом підприємства та здійснення заходів які сприятимуть зменшенню обсягів захоронення відходів та покращенню умов для реалізації роздільного збирання сміття. 

 «Сортування побутових відходів не тільки зменшить навантаження на полігони, але й сприятиме збільшенню обсягів використання побутових відходів як вторинної сировини у різних галузях господарства», – запевнив Євген Романенко.

Слід зазначити, що сьогодні понад 70% відходів, які вивозяться на полігони для захоронення, можна використовувати у якості вторинної сировини.

Нагадаємо, що наразі в державі впроваджується двохконтейнерна технологічна схема роздільного збору побутових відходів. Вона передбачає розділення усіх відходів на стадії їх утворення на дві групи. Зокрема, йдеться про органічні (вологі) відходи, які здатні до біологічного розпаду (харчові відходи, гілки дерев тощо) та всі інші відходи (картон, папір, текстиль, поліетилен, пластмаса, шкіра, гума тощо), які можуть бути використані, як вторинна сировина та ресурсозберігаючий компонент.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.