Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів

02.02.2012

З метою здійснення належного збору твердих побутових відходів ДП «Укрекоресурси» придбали нові сміттєвози, які будуть приймати участь у програмі роздільного збору та вивозу відходів в місті Києві. 

Державне підприємство «Укрекоресурси» при виборі техніки обрали підприємства, які мають досвід роботи у галузі поводження з відходами та мають відповідну матеріально-технічну базу.

Підприємство придбало сміттєвози, із заднім завантаженням, які призначені для механічного завантаження відходів, їх ущільнення, транспортування та вивантаження в місцях утилізації.

Сьогодні, нову техніку оглянуло керівництво Державного підприємства «Укрекоресурси». На думку Євгена Романенко,  придбання спеціалізованої техніки забезпечить повний цикл функціонування системи збирання, сортування та транспортування відходів. Що в свою чергу сприятиме зменшенню шкідливого впливу ТПВ на навколишнє середовище та здоров’я людей.

Державне підприємство "Укрекоресурси" - єдине уповноважене підприємство, що відповідає за побудову на загальнодержавному рівні системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини, а також за організацію системи роздільного збору побутових відходів, як невід'ємної частини системи поводження з відходам.

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.