Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні

17.05.2012

Головна мета сюжету – привернути увагу громадськості, а особливо молоді, до проблем екології. 

 

Автори та виконавці ідеї - креативне агентство «ПРАНА» - поставились до питання з гумором, явивши світові непрості «стосунки» в середині сміттєвих баків. Саме «приватні» негаразди пляшок, паперу та органічних відходів - основна тема кампанії. 

 

Дарія Калита, креативний директор агентства «ПРАНА»: «Наша ідея полягає в тому, щоб у ігровій формі пояснити людям необхідність відповідального ставлення до проблеми смітників та екології навколишнього середовища. Філософія нашої команди полягає в тому, що реальні соціальні проблеми потребують нового погляду, нового ставлення та підходів до вирішення».

 

Шостий Національний фестиваль реклами був організований Спілкою рекламістів України та Міжнародним професійним журналом «Маркетинг і реклама»
Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.