Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

До нового навчального року в Подільському районі м. Києва запрацює ще одна гімназія

11.08.2010

В рамках підготовки до нового навчального року в Подільському районі м. Києва спеціалізована школа № 19 з поглибленим вивченням англійської мови отримала статус гімназії № 19 «Межигірська». Відповідне розпорядження підписав голова Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Євген Романенко.

Спеціалізована школа № 19 була відкрита 1 вересня 1936 року. Сьогодні ж ця школа здійснює свою освітянську діяльність за рівнем повної загальної освіти. Так діти з першого класу вивчають англійську мову та з 5 класу вивчають другу іноземну мову на вибір (французьку, іспанську, італійську або німецьку).

Структура школи налічує 25 класів в яких навчається близько 600 учнів. Крім того, даний навчальний заклад співпрацює з вищими навчальними закладами міста Києва та України. Вихованці даного закладу стають переможцями у різноманітних наукових та навчальних конкурсах, симпозіумах та предметних олімпіадах.

Сьогодні на базі школи діє багато навчальних експериментальних програм, які допомагають наблизити сучасне виховання до міжнародних стандартів.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.