Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко взяв участь в урочистому відкритті житлового будинку, реконструйованого та зданого в експлуатацію за програмою «Доступне житло»

22.08.2010

19 серпня 2010 року голова Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Євген Романенко взяв участь в урочистому відкритті житлового будинку, реконструйованого та зданого в експлуатацію за програмою «Доступне житло».

У 10-поверховому будинку на вул. Сирецькій, 32, одно-, дво- та трикімнатні квартири за схемою «60 на 40» отримали сім’ї, які тривалий час перебували на квартирному обліку. Переважно це працівники бюджетної сфери: лікарі, педагогічні працівники, співробітники комунальних підприємств тощо. Серед них і родини учасників Великої Вітчизняної війни, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, працівників МВС, сім'ї інших пільгових категорій та родини, які перебувають на загальній квартирній черзі. Загалом, сьогодні Олександр Попов вручив 77 комплектів ключів від нових квартир.

 

Керманич Подільського району разом із в. о. голови КМДА Олександром Поповим, заступником голови Київської міської державної адміністрації — начальником Головного управління житлового забезпечення Михайлом Голицею та іншими посадовцями міського та районного масштабу оглянув будинок та висловив задоволення станом квартир та комунікаційних систем, адже будинок збудований з використанням технологій енергозбереження і обладнаний усіма необхідними лічильниками. Поряд з будинком облаштований ігровий майданчик для дітей. Крім того, на першому поверсі будинку буде розташована сучасна медична установа – діагностичний центр, тому власники нових квартир матимуть змогу отримати медичну допомогу фактично у себе вдома.

Євген Романенко привітав усіх мешканців з придбанням квартир та побажав родинам міцного здоров’я, сімейного затишку. Цей позитивний досвід є прикладом ведення ефективної житлової політики у місті Києві та Подільському районі зокрема.

В. о. голови КМДА Олександр Попов виступаючи перед подолянами зазначив: - «Є такий приємний момент у житті родини, коли доводиться відкривати власну квартиру і розуміти, що у цій новій квартирі пройде частина життя сім’ї. Це, безумовно, дуже радісний час. Я також радію за тих людей, що отримали квартири завдяки програмі будівництва доступного житла, яка активно впроваджується міською владою.  Варто зазначити, що для Києва реалізація житлової політики та будівництво нового житла є дуже важливим напрямком, тому що сам процес будівництва і розвиток будівельної галузі – запорука розвитку економіки столиці і країни в цілому», – наголосив Олександр Попов.

Нагадаємо, що програма будівництва доступного житла для черговиків квартирного обліку «50х50», «60х40» та «70х30» діє у місті Києві з 1998 року. За 12 років існування програми на її виконання з міського бюджету спрямовано 474,9 млн. грн., за рахунок чого для пільгових категорій черговиків квартобліку збудовано понад 5 тис. квартир.

 

 

 

 

 

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.