Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко взяв участь у відкритті ювілейної виставки квітів

22.08.2010
        21 серпня голова Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Євген Романенко взяв участь у відкритті ювілейної 55-ї щорічної виставки квітів.
       Під час свого візиту Євген Романенко побажав перемоги у конкурсі майстрам районного комунального підприємства по утриманню зелених насаджень.
       Цьогорічна виставка квітів має назву «Ріка вишиванок». Кожен з учасників виставки створив клумбу з квітковою скульптурою, спираючись на історичні традиції вишивання рушників різних регіонів України у різні часи. На виставці можна побачити скульптурну квіткову композицію у вигляді двох величезних килимів, на яких зображена сцена з життя в українському селі, або національний святковий Великодній стіл, та навіть весільну композицію. Кожна з композицій відображає патріотизм і автентичність українського народу.
     Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться 24 серпня. Окрім відвідувачів виставки, експонати буде оцінювати спеціально створена комісія, до якої увійшли кваліфіковані спеціалісти із ландшафтного мистецтва.
       Нагадаємо, виставка квітів традиційно триватиме до 1 вересня 2010 року. Родзинкою ювілейної виставки став конкурс на кращу квіткову композицію, призовий фонд якого складає 300 тисяч гривень. Голосування серед учасників проходитиме через книгу відгуків і пропозицій, де відвідувачі залишатимуть свої враження про композиції, які їм найбільше сподобалися.
Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.