Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Перед Подільською РДА пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

23.08.2010

23 серпня 2010 року, з нагоди святкування Дня Державного прапора, на Контрактовій площі біля Подільської райдержадміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапора України. Участь у святковій церемонії взяли заступники голови Подільської районної ради та державної адміністрації, депутати райради, працівники райдержадміністрації, ветерани та мешканці Подільського району.

Відкриваючи церемонію, голова Подільського району Євген Романенко привітав усіх присутніх з головними державними святами нашої країни – Днем Державного прапора і Днем Незалежності. Урочисто піднявши жовто-блакитний стяг над Подолом Євген Романенко звернувся зі словами вітання до учасників святкового зібрання, нагадавши про визначальну роль державних символів у становленні державності та особливе значення Державного прапора у долі України. Керманич Подільського району побажав усім присутнім здоров’я, злагоди та патріотизму.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.