Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Привітання Євгена Романенка з Днем Незалежності України!

24.08.2010

Вітаю вас з Днем Незалежності України!

Це свято по-справжньому всенародне, бо кожен із нас мріє бачити свою країну сильною та незалежною. З ним мільйони наших співвітчизників пов’язують сподівання на оновлення, зміцнення державності, підйом економіки і головне — зростання добробуту.

 24 серпня 1991 року - історичний день, коли здійснилася заповітна мрія українців - мати власну державу та бути господарями на своїй родючій, багатій землі. Ця дата стала золотою сторінкою біографії молодої країни, початком її національного відродження, економічного зростання та культурного піднесення.

Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, терпіння, толерантність. Ми гідно пройшли цей іспит і стали єдиною нацією, яка більше ніколи не віддасть свого права жити власним розумом у вільній країні. Впевнений, що працелюбство кожного українця допоможе нам збудувати багату, розвинену державу.

Від щирого серця  бажаю Вам, міцного здоров’я, особистого щастя, добра та добробуту в сім’ях. Хай кожен день приносить світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна! 

 

Голова Подільської районної

у м. Києві ради та державної адміністрації                         Євген Романенко 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.